סל הקניות ריק

מוצרים איכותיים

AFP FIBRE FIX

FIBRE FIX היא ערכה לתיקוני חירום מידיים של צינורות ותיקונים כלליים, קלה לשימוש ויוצרת תיקונים חזקים ואמינים בתוך דקות ספורות.

תחבושות ה-Fibre מורכבות ממצע של סיבי פיברגלס ארוגים הספוגים שרף אוריתן הנעשה פעיל במגע עם מים. כל ערכה כוללת מרק Steel Putty חד פעמי לסתימת חורים או ליישור האזור המתוקן במקרה הצורך, לפני התקנת תחבושת הפיברגלס.

  FIBRE FIX זמין בשתי סוגי ערכות: ערכת תיקונים ביתית/עשה זאת בעצמך עבור המשתמש הביתי וערכת תיקוני צינורות תעשייתית עבור משתמשים תעשייתיים.

ערכת תיקונים ביתיים/עשה זאת בעצמך

  • ערכת התיקונים הביתית/עשה זאת בעצמך מתאימה לתיקון נזילות בשירותים, צינורות ניקוז וצינורות בריכה, וכן לתיקון פטישים, מכושים וגרזנים, ועוד חפצים ביתיים רבים.
  • ערכת התיקונים הביתית/עשה זאת בעצמך מאפשרת לכם לבצע תיקונים מהירים של צינורות דולפים בכל סוגי כלי השיט, כולל סירות דייג, כלי שיט מסחריים וצבאיים וכן לתקן מתקנים שונים על היבשה.
  • היתרון הבולט של הערכה הביתית/עשה זאת בעצמך הוא שהיא מאפשרת לאדם הפרטי לתקן נזילות וחפצים נוספים בבית ובכך לחסוך את עלות הגבוהה של שירותי שרברבות או אנשי מקצוע.
   

ערכת פייבר פיקס - חובה בבית, ברכב, בסירה ובכל מקום שאתה מטייל!
אף פעם לא תדע, מתי תצטרך לשלוף את זה!

שימוש ביתי/עשה זאת בעצמך

fibrefix diyhome1 fibrefix diyhome2

FIBRE FIX ערכת תיקוני צינורות תעשייתית

  • ערכת תיקוני הצינורות התעשייתית של FIBRE FIX מתאימה לתיקון נזילות בכל התעשיות, כולל צינורות מים, צינורות בוצה ונוזל, צינורות גז, צינורות נפט, צינורות כימיקלים, צינורות בתי מגורים, צינורות ניקוז וכו'.
  • תעשיות שיכולות להיעזר בערכת תיקוני הצינורות התעשייתית של FIBRE FIX הן כרייה, תעשייה, צנרת, תעשיות ימיות וחקלאות.
  • היתרון הבולט של ערכת תיקוני הצינורות התעשייתית של FIBRE FIX הוא היכולת להשלים תיקונים באופן אפקטיבי במצבי חירום וכך לצמצם באופן ניכר את משך השבתת הפעילות ואת ההפסדים בייצור.
  • מאחר שהערכה קלה לשימוש, כמעט כל עובד יכול לתקן בעזרתה. ערכת תיקוני הצינורות התעשייתית של FIBRE FIX יכולה ליצור תיקון מוצלח ועמיד לאורך זמן בתוך 30 דקות, כך שמומלץ
  • שהערכה תהיה זמינה עבור כל צוות התחזוקה בתעשייה שלכם.

שימוש תעשייתי

fibrefix diy1 fibrefix diy2 fibrefix diy3

 

pdf לחץ כאן להורדת רשימת החנויות בו מצויים פייבר פיקס (Fibre Fix)

 ניתן לקנות אונליין ב https://mtools.co.il

Circuit City הינה הסוכן היחיד של AFP FIBRE FIX בישראל.

אתר (afp-fibrefix.co.za)

דבר איתנו

בקש מנציג סירקט סיטי ישראל ליצור איתך קשר.